320 000 € 295 000 €
2458 €/m²
Property 65107 photo 1
Property 65107 photo 2
Property 65107 photo 3
Property 65107 photo 4
Property 65107 photo 5
Property 65107 photo 6
Property 65107 photo 7
Property 65107 photo 8
Property 65107 photo 9
Property 65107 photo 10
Property 65107 photo 11
Property 65107 photo 12
Property 65107 photo 13
Property 65107 photo 14
Property 65107 photo 15
Property 65107 photo 16
Property 65107 photo 17
Property 65107 photo 18
Property 65107 photo 19
Property 65107 photo 20
Property 65107 photo 21
Property 65107 photo 22
Property 65107 photo 23
Property 65107 photo 24
Property 65107 photo 25
Property 65107 photo 26
Property 65107 photo 27
Property 65107 photo 28
Property 65107 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Yapım Yılı: 1962
  • Yenileme yılı: 1998
  • Oda sayısı: 4
  • Konaklama: 120
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 120 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 6585 €/m²
  • Nesne kodu 65352
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6136 €/m²
  • Nesne kodu 66013
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 3
Satılık
293 000 € 6369 €/m²
  • Nesne kodu 62956
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
420 000 € 3387 €/m²
  • Nesne kodu 66061
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 5
Satılık
360 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 66063
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
410 000 € 4939 €/m²
  • Nesne kodu 65222
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği