382 000 €
4961 €/m²
Property 58960 photo 1
Property 58960 photo 2
Property 58960 photo 3
Property 58960 photo 4
Property 58960 photo 5
Property 58960 photo 6
Property 58960 photo 7
Property 58960 photo 8
Property 58960 photo 9
Property 58960 photo 10
Property 58960 photo 11
Property 58960 photo 12
Property 58960 photo 13
Property 58960 photo 14
Property 58960 photo 15
Property 58960 photo 16
Property 58960 photo 17
Property 58960 photo 18
Property 58960 photo 19
Property 58960 photo 20
Property 58960 photo 21
Property 58960 photo 22
Property 58960 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 77 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır . Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 59653
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 3
Satılık
314 800 € 5939 €/m²
  • Nesne kodu 63766
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60365
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
530 000 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 65448
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 4531 €/m²
  • Nesne kodu 65321
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61719
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 6545 €/m²
  • Nesne kodu 64833
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 63668
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği