550 000 €
5238 €/m²
Property 60365 photo 1
Property 60365 photo 2
Property 60365 photo 3
Property 60365 photo 4

Ayrıntılar

  • Kat: 6. kat
  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 105 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, şömine, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60366
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 5523 €/m²
  • Nesne kodu 60368
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
614 000 € 6395 €/m²
  • Nesne kodu 65339
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 3264 €/m²
  • Nesne kodu 60597
  • Metrekare 193 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 64296
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 5
Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
597 000 € 2926 €/m²
  • Nesne kodu 50958
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği