360 000 €
6545 €/m²
Property 64833 photo 1
Property 64833 photo 2
Property 64833 photo 3
Property 64833 photo 4
Property 64833 photo 5
Property 64833 photo 6
Property 64833 photo 7
Property 64833 photo 8
Property 64833 photo 9
Property 64833 photo 10
Property 64833 photo 11
Property 64833 photo 12
Property 64833 photo 13
Property 64833 photo 14
Property 64833 photo 15
Property 64833 photo 16
Property 64833 photo 17
Property 64833 photo 18
Property 64833 photo 19
Property 64833 photo 20
Property 64833 photo 21
Property 64833 photo 22
Property 64833 photo 23
Property 64833 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Atina’da satılık 55 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

--------------------------------------------------

Glyfada Golf bölgesinde, bağımsız girişli ve özel avlulu, tamamen yenilenmiş 55 m² yüksek zemin kat dairesi

Glyfada’nın en prestijli bölgelerinden biri olan Golf bölgesinde, 650 m² arsa üzerinde yer alan ve 2025 yılında tamamen yenilenmiş bu şık 55 m² yüksek zemin kat daire satışa sunulmaktadır. Konut, öğrenciler, yatırım amaçlı alıcılar ve hatta profesyonel kullanım için ideal bir seçimdir.

Mükemmel konumuyla okul, çarşı ve toplu taşıma araçlarına yakın olup, bağımsız giriş, özel avlu ve bol doğal ışık alan köşe konumuyla öne çıkar.

İç Mekânlar

  • Geniş ve aydınlık oturma odası
  • Pencereli ve avluya açılan fonksiyonel mutfak
  • Gömme dolaplı rahat yatak odası
  • Duşlu ve kaliteli vitrifiye ürünleriyle donatılmış modern banyo

Donanım

  • Tüm alanlarda klima
  • Alüminyum doğrama
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • Güvenlik kapısı
  • Alarm sistemi
  • Gece elektrik tarifesi

Dairenin güneydoğu cepheli oluşu gün boyu doğal ışık sağlar. Aidatlar son derece düşüktür (yaklaşık 5 €).

Önemli Mesafeler

  • Deniz: yaklaşık 2.5 km
  • Glyfada Merkezi: yaklaşık 1.2 km
  • Atina Havalimanı: yaklaşık 25 km
  • Tramvay / Toplu taşıma: yaklaşık 0.5 km

Glyfada’nın en sakin ve yeşil bölgesinde konfor, bağımsızlık ve yüksek kaliteli yaşam arayanlar için ideal bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60362
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 65358
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
299 000 € 6361 €/m²
  • Nesne kodu 62955
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5
Satılık
430 000 € 3981 €/m²
  • Nesne kodu 60109
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 3658 €/m²
  • Nesne kodu 60429
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 6545 €/m²
  • Nesne kodu 64833
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği