365 000 €
4679 €/m²
Property 58955 photo 1
Property 58955 photo 2
Property 58955 photo 3
Property 58955 photo 4
Property 58955 photo 5
Property 58955 photo 6
Property 58955 photo 7
Property 58955 photo 8
Property 58955 photo 9
Property 58955 photo 10
Property 58955 photo 11
Property 58955 photo 12
Property 58955 photo 13
Property 58955 photo 14
Property 58955 photo 15
Property 58955 photo 16
Property 58955 photo 17
Property 58955 photo 18
Property 58955 photo 19
Property 58955 photo 20
Property 58955 photo 21
Property 58955 photo 22
Property 58955 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4743 €/m²
  • Nesne kodu 59669
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
371 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 58963
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
305 000 € 6489 €/m²
  • Nesne kodu 64722
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
510 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 65254
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 4036 €/m²
  • Nesne kodu 61588
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3150 €/m²
  • Nesne kodu 60035
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
479 000 € 4650 €/m²
  • Nesne kodu 58964
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği