370 000 €
4744 €/m²
Property 59669 photo 1
Property 59669 photo 2
Property 59669 photo 3
Property 59669 photo 4
Property 59669 photo 5
Property 59669 photo 6
Property 59669 photo 7
Property 59669 photo 8
Property 59669 photo 9
Property 59669 photo 10
Property 59669 photo 11
Property 59669 photo 12
Property 59669 photo 13
Property 59669 photo 14
Property 59669 photo 15
Property 59669 photo 16
Property 59669 photo 17
Property 59669 photo 18
Property 59669 photo 19
Property 59669 photo 20
Property 59669 photo 21
Property 59669 photo 22
Property 59669 photo 23
Property 59669 photo 24
Property 59669 photo 25
Property 59669 photo 26
Property 59669 photo 27

Ayrıntılar

  • Kat: 6. kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 78 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
297 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 65614
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
420 000 € 3387 €/m²
  • Nesne kodu 66061
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 59653
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4743 €/m²
  • Nesne kodu 59669
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 3662 €/m²
  • Nesne kodu 59800
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 60397
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği