695 000 €
3159 €/m²
Property 57733 photo 1
Property 57733 photo 2
Property 57733 photo 3
Property 57733 photo 4
Property 57733 photo 5
Property 57733 photo 6
Property 57733 photo 7
Property 57733 photo 8
Property 57733 photo 9
Property 57733 photo 10
Property 57733 photo 11
Property 57733 photo 12
Property 57733 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 91 km

Açıklama

Girit’te satılık Bina 220 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 21514
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 313 m
Satılık
695 000 € 3159 €/m²
  • Nesne kodu 57733
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 51391
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 44 m

Bülten aboneliği