750 000 €
1250 €/m²
Property 51391 photo 1
Property 51391 photo 2
Property 51391 photo 3
Property 51391 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 44 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Girit’te satılık Bina 600 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
695 000 € 3159 €/m²
  • Nesne kodu 57733
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 51391
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 44 m

Bülten aboneliği