Satılık - Arsa 570 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
45 000 €
78 €/m²
Property 5760 photo 1
Property 5760 photo 2
Property 5760 photo 3
Property 5760 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 570 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Satılık Arazi Korfu adasında 570 metrekare. Bölgede su temini ve elektrik temini var. Deniz manzaralı, dağ manzaralı, orman manzaralıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 30227
  • Metrekare 833 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
48 000 € 44 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 30075
  • Metrekare 3150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
48 000 € 35 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 31496
  • Metrekare 2302 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
62 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 4099
  • Metrekare 651 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 26158
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
47 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 49675
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42344
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 4
Satılık
65 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 33682
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
43 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 58383
  • Metrekare 482 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
45 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 48350
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 5800 m

Bülten aboneliği