Satılık - Arsa 2302 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
48 000 € 35 000 €
15 €/m²
Property 31496 photo 1
Property 31496 photo 2
Property 31496 photo 3
Property 31496 photo 4
Property 31496 photo 5
Property 31496 photo 6
Property 31496 photo 7
Property 31496 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 24 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 2302 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 60604
  • Metrekare 4030 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
60 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 33877
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
50 000 €
  • Nesne kodu 2922
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
65 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 25058
  • Metrekare 939 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
45 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37861
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 51328
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 39200
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
45 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 33241
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 28739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
47 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 49675
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği