190 000 €
2714 €/m²
Property 57534 photo 1
Property 57534 photo 2
Property 57534 photo 3
Property 57534 photo 4
Property 57534 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1962
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık 70 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır . Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
242 000 € 2261 €/m²
  • Nesne kodu 63313
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2229 €/m²
  • Nesne kodu 63265
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 63006
  • Metrekare 31 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 63391
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65069
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 7297 €/m²
  • Nesne kodu 65357
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 64932
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 64225
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği