200 000 €
3846 €/m²
Property 64225 photo 1
Property 64225 photo 2
Property 64225 photo 3
Property 64225 photo 4
Property 64225 photo 5
Property 64225 photo 6
Property 64225 photo 7
Property 64225 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 52 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Yeni Daire 52 m² – Zemin Kat, Paleo Faliro (Agia Varvara)

Paleo Faliro’nun sakin ve gelişmekte olan bölgesinde, 138 m² arsa üzerinde yeni inşa edilmiş bir zemin kat daire satışa sunulmaktadır. Bu mülk modern mimari, aydınlık, fonksiyonellik ve yüksek kaliteli yapıyı bir araya getiriyor; aileler, çiftler veya denize ve tüm temel imkanlara yakın kaliteli konut arayan yatırımcılar için idealdir.

🏠 Mülk Tanımı

  • Alan: 52 m²
  • Arsa: 138 m²
  • Kat: Zemin Kat
  • Yatak Odaları: 2
  • Banyolar: 1
  • Yapım Yılı: 2025

🌟 Mülkün Avantajları

  • Toplu taşıma, okullar, meydanlar ve süpermarketlere kolay erişimli sakin mahalle
  • Denize sadece 1 km, şehir merkezine 5 km
  • Havaalanına 30 km
  • Hemen oturum veya yatırım için ideal
  • Kuzeydoğu yönü ile gün boyu doğal ışık

Paleo Faliro’nun en gelişmekte olan bölgelerinden birinde, yüksek kaliteli ve yeni bir daire için mükemmel bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
245 000 € 4016 €/m²
  • Nesne kodu 65117
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 6585 €/m²
  • Nesne kodu 65352
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 65349
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 65348
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
240 000 € 2330 €/m²
  • Nesne kodu 63306
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65243
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 9310 €/m²
  • Nesne kodu 65350
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 65365
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 13157 €/m²
  • Nesne kodu 63015
  • Metrekare 19 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği