17 nesneleri 2 sayfa

Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
520 000 € 3586 €/m²
  • Nesne kodu 55951
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 5
Satılık
265 000 € 3397 €/m²
  • Nesne kodu 57401
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • Nesne kodu 57402
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 57534
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 7812 €/m²
  • Nesne kodu 62967
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 63006
  • Metrekare 31 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 500 € 6353 €/m²
  • Nesne kodu 63008
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 6944 €/m²
  • Nesne kodu 63009
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
251 500 € 6986 €/m²
  • Nesne kodu 63013
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
307 600 € 6990 €/m²
  • Nesne kodu 63014
  • Metrekare 44 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 13157 €/m²
  • Nesne kodu 63015
  • Metrekare 19 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63016
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3

Ampelokipoi – Pentagon’da Gayrimenkul – Atina

Ampelokipoi – Pentagon, Atina’nın merkezindeki en çok tercih edilen gayrimenkul bölgelerinden biridir. Mükemmel ulaşım bağlantılarını, modern apartman bloklarını ve sunduğu geniş hizmet yelpazesini bir araya getirerek; konfordan ve günlük pratiklikten ödün vermeden şehir merkezine yakın olmak isteyen hem ev alıcıları hem de gayrimenkul yatırımcıları için idealdir.

Ampelokipoi – Pentagon’da Neden Gayrimenkul Almalı?

Semt, Syntagma ve Kolonaki’ye birkaç dakika uzaklıkta stratejik bir konumdadır; Kifisias ve Alexandras gibi önemli ana arterlere doğrudan erişim sunar. Sakinler şunlardan yararlanır:

  • İki metro istasyonu (Ampelokipoi & Panormou) ve birden fazla otobüs hattı
  • Şehir merkezine, kuzey banliyölere ve Attiki Odos’a hızlı erişim
  • Yürüyüş mesafesinde mağazalar, süpermarketler, bankalar ve hizmetler
  • Yakın çevrede büyük hastaneler, klinikler ve tıbbi merkezler
  • Canlı bir günlük yaşam için kafeler, restoranlar ve spor salonları

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Ampelokipoi – Pentagon’daki gayrimenkuller ağırlıklı olarak apartman binalarından oluşur. Daha eski, yüksek tavanlı dairelerden tamamen yenilenmiş modern konutlara ve yeni inşa edilen komplekslere kadar geniş bir yelpaze vardır. Alıcılar ve kiracılar şunları bulabilir:

  • Öğrenciler ve genç profesyoneller için ideal stüdyo ve 1+1 daireler
  • Balkonlu ve depolama alanlı 2+1 ve 3+1 aile daireleri
  • Büyük verandalar ve şehir manzaralı üst kat penthouse’lar