Satılık - Arsa 2300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
55 000 €
23 €/m²
Property 26945 photo 1
Property 26945 photo 2
Property 26945 photo 3
Property 26945 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 2300 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38801
  • Metrekare 2006 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
80 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 19792
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
45 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 50939
  • Metrekare 643 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 51328
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 48350
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
55 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35126
  • Metrekare 2075 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 28739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51487
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
48 000 € 35 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 31496
  • Metrekare 2302 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 24113
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği