40 000 €
10 €/m²
Property 51140 photo 1
Property 51140 photo 2
Property 51140 photo 3
Property 51140 photo 4
Property 51140 photo 5
Property 51140 photo 6
Property 51140 photo 7
Property 51140 photo 8
Property 51140 photo 9
Property 51140 photo 10
Property 51140 photo 11
Property 51140 photo 12
Property 51140 photo 13
Property 51140 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 43604
  • Metrekare 7760 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
47 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 13981
  • Metrekare 426 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
35 000 € 25 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 30597
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
55 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 31720
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
52 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 44586
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
50 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46782
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 30599
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 26947
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
55 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60316
  • Metrekare 1374 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
45 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 48350
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 5800 m

Bülten aboneliği