378 000 €
4909 €/m²
Property 56725 photo 1
Property 56725 photo 2
Property 56725 photo 3
Property 56725 photo 4
Property 56725 photo 5
Property 56725 photo 6
Property 56725 photo 7
Property 56725 photo 8
Property 56725 photo 9
Property 56725 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık 77 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60362
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 4438 €/m²
  • Nesne kodu 65047
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 4492 €/m²
  • Nesne kodu 59830
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 5238 €/m²
  • Nesne kodu 60365
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 7380 €/m²
  • Nesne kodu 63911
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60361
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği