335 000 €
3722 €/m²
Property 62481 photo 1
Property 62481 photo 2
Property 62481 photo 3
Property 62481 photo 4
Property 62481 photo 5
Property 62481 photo 6
Property 62481 photo 7
Property 62481 photo 8
Property 62481 photo 9
Property 62481 photo 10
Property 62481 photo 11
Property 62481 photo 12
Property 62481 photo 13
Property 62481 photo 14
Property 62481 photo 15
Property 62481 photo 16
Property 62481 photo 17
Property 62481 photo 18
Property 62481 photo 19
Property 62481 photo 20
Property 62481 photo 21
Property 62481 photo 22
Property 62481 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1956
  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 6700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 90 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 66063
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 65317
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
431 000 € 5192 €/m²
  • Nesne kodu 65223
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65356
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
299 000 € 6361 €/m²
  • Nesne kodu 62955
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 65814
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
295 000 € 3390 €/m²
  • Nesne kodu 63307
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 5294 €/m²
  • Nesne kodu 62783
  • Metrekare 51 m²
  • Denize uzaklık 6400 m

Bülten aboneliği