550 000 € 480 000 €
5455 €/m²
Property 56427 photo 1
Property 56427 photo 2
Property 56427 photo 3
Property 56427 photo 4
Property 56427 photo 5
Property 56427 photo 6
Property 56427 photo 7
Property 56427 photo 8
Property 56427 photo 9
Property 56427 photo 10
Property 56427 photo 11
Property 56427 photo 12
Property 56427 photo 13
Property 56427 photo 14
Property 56427 photo 15
Property 56427 photo 16
Property 56427 photo 17
Property 56427 photo 18
Property 56427 photo 19
Property 56427 photo 20
Property 56427 photo 21
Property 56427 photo 22
Property 56427 photo 23
Property 56427 photo 24
Property 56427 photo 25
Property 56427 photo 26

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 88 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Nea Smyrni'nin kalbinde, Atina'nın merkezine sadece 10 dakika ve Atina Rivierası plajlarına yaklaşık 15 dakika uzaklıkta, meydanlara, parklara, toplu taşıma araçlarına ve yerel pazarlara doğrudan erişime sahip, 2010 yılında inşa edilmiş, toplam alanı 88 m2 olan etkileyici bir 6. kat dairesi satılıktır.

Onu eşsiz kılan şey, yaydığı ihtişam ve dinginlik duygusudur; kentsel zarafetle doğal dinginliği dengeleyen bir mülk. Akropolis'in, Lycabettus'un, yemyeşil tepelerin ve açık Attika gökyüzünün kesintisiz manzarası, her gün ilham ve estetik zevk dolu anlar sunuyor.

Her biri kendi balkonuna sahip 2 yatak odası, yemek alanı ve kesintisiz manzaraya sahip geniş bir oturma odası, bağımsız bir mutfak, 1 ana banyo ve 1 ek WC'den (duşlu) oluşmaktadır. Mekanlar aydınlık ve işlevsel olup, dinlenme anları veya panoramik manzara eşliğinde misafirperverlik için ideal olan geniş bir ön balkona erişim imkanı sunmaktadır.

Mülkte şunlar bulunmaktadır:

Tüm alanlarda klima

Güneş enerjili su ısıtıcısı

Asansör

Dairenin yanı sıra 16 m2 büyüklüğünde ek bir zemin kat stüdyosu da bulunmaktadır. sunulmaktadır. Bağımsız girişi olan, misafirperverlik, profesyonel kullanım veya işletme için ideal, güvenli aylık gelir sunan.

Fiyata, maksimum güvenlik ve konfor sunan kapalı garajda iki büyük yer altı otoparkı dahildir.

Konum son derece ayrıcalıklıdır; Nea Smyrni'nin merkez meydanına ve alışveriş merkezine sadece 500 metre, en yakın metro istasyonuna ise 950 metre uzaklıkta olup, şehrin tamamına doğrudan bağlantı sağlamaktadır.

Emlak mükemmel bir seçimdir:

Daimi ikamet için, tüm altyapıya sahip, sakin ve hoş bir mahallede

Tatil evi için plajlara, parklara yakınlığı ve sunduğu eşsiz yaşam kalitesi sayesinde

Lüks, nefes kesici manzara, konum ve yaşam kalitesinin bir arada olduğu bir daire. Atina kentsel uyumunun kalbinde gerçek bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 36714
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6896 €/m²
  • Nesne kodu 36956
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 41764
  • Metrekare 171 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2186 €/m²
  • Nesne kodu 41871
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 41930
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 4205 €/m²
  • Nesne kodu 41938
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 3
Satılık
460 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 44105
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 44830
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 46911
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği