1 600 000 €
3313 €/m²
Property 56392 photo 1
Property 56392 photo 2
Property 56392 photo 3
Property 56392 photo 4
Property 56392 photo 5
Property 56392 photo 6
Property 56392 photo 7
Property 56392 photo 8
Property 56392 photo 9
Property 56392 photo 10
Property 56392 photo 11
Property 56392 photo 12
Property 56392 photo 13
Property 56392 photo 14
Property 56392 photo 15
Property 56392 photo 16
Property 56392 photo 17
Property 56392 photo 18
Property 56392 photo 19
Property 56392 photo 20
Property 56392 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1997
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 483 metrekare 5 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. 3. kat salon mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 2304 €/m²
  • Nesne kodu 10438
  • Metrekare 564 m²
  • Rooms 12
Satılık
2 000 000 € 4123 €/m²
  • Nesne kodu 10860
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 11
Satılık
1 600 000 € 2909 €/m²
  • Nesne kodu 19407
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 13
Satılık
1 400 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 21834
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 6338 €/m²
  • Nesne kodu 31147
  • Metrekare 213 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 420 000 € 5680 €/m²
  • Nesne kodu 34172
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Nesne kodu 38758
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 050 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 39775
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Nesne kodu 46002
  • Metrekare 374 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği