Satılık - Müstakil ev 600 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Ekali Dili
2 050 000 €
3417 €/m²
Property 39775 photo 1
Property 39775 photo 2
Property 39775 photo 3
Property 39775 photo 4
Property 39775 photo 5
Property 39775 photo 6
Property 39775 photo 7
Property 39775 photo 8
Property 39775 photo 9
Property 39775 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1972
  • Oda sayısı: 10
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 8
  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 600 metrekare 4 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, 4 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, çim, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 920 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 9575
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 850 000 € 15833 €/m²
  • Nesne kodu 10578
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 4123 €/m²
  • Nesne kodu 10860
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 11
Satılık
2 700 000 € 7200 €/m²
  • Nesne kodu 14730
  • Metrekare 375 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 000 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 25234
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 11
Satılık
2 050 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 39775
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 850 000 € 4946 €/m²
  • Nesne kodu 46002
  • Metrekare 374 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 700 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 62316
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 100 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 64224
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği