840 000 €
6316 €/m²
Property 65020 photo 1
Property 65020 photo 2
Property 65020 photo 3
Property 65020 photo 4
Property 65020 photo 5
Property 65020 photo 6
Property 65020 photo 7
Property 65020 photo 8
Property 65020 photo 9
Property 65020 photo 10
Property 65020 photo 11
Property 65020 photo 12
Property 65020 photo 13
Property 65020 photo 14
Property 65020 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Çift cam
  • Garaj
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 133 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

--------------------------------------

Voula Bölgesinde 133 m² Daire – Golden Visa İçin İdeal

Voula’nın seçkin bir bölgesinde, açık manzaraya sahip, 133 m² büyüklüğünde aydınlık ve çift cepheli daire satışa sunulmaktadır.

Daire, 2010 yapımı modern bir binanın 2. katında yer almakta olup, 2.500 m² arsa içerisinde bulunmaktadır ve asansörlüdür.

İç Planlama:

  • 3 yatak odası
  • Şömineli açık plan salon ve mutfak
  • 1 WC
  • 1 duşlu banyo
  • 1 tam banyo

Özellikler:

  • Alarm sistemi
  • Alüminyum doğramalar
  • Tente
  • Doğalgazlı ısıtma
  • Garaj
  • Çift cepheli, açık manzara

Fiyat: 840.000 €

Golden Visa için son derece uygundur.

Ayrıca 300 m² büyüklüğündeki tüm kat, 2.250.000 € bedelle satın alınabilir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 58341
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
940 000 € 8173 €/m²
  • Nesne kodu 58413
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
890 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 62009
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği