3 200 000 €
7882 €/m²
Property 54602 photo 1
Property 54602 photo 2
Property 54602 photo 3
Property 54602 photo 4
Property 54602 photo 5
Property 54602 photo 6
Property 54602 photo 7
Property 54602 photo 8
Property 54602 photo 9
Property 54602 photo 10
Property 54602 photo 11
Property 54602 photo 12
Property 54602 photo 13
Property 54602 photo 14
Property 54602 photo 15
Property 54602 photo 16
Property 54602 photo 17
Property 54602 photo 18
Property 54602 photo 19
Property 54602 photo 20
Property 54602 photo 21
Property 54602 photo 22
Property 54602 photo 23
Property 54602 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 36,5 km

Açıklama

Girit’te satılık 406 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Nesne kodu 33063
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 41673
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 9
Satılık
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Nesne kodu 54602
  • Metrekare 406 m²
  • Rooms 2
Satılık
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Nesne kodu 56466
  • Metrekare 379 m²
  • Denize uzaklık 37 m
Satılık
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Nesne kodu 58511
  • Metrekare 296 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Nesne kodu 62197
  • Metrekare 510 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Önerilen Satılık
3 000 000 € 7263 €/m²
  • Nesne kodu 66027
  • Metrekare 413 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği