350 000 €
2672 €/m²
Property 5454 photo 1
Property 5454 photo 2
Property 5454 photo 3
Property 5454 photo 4
Property 5454 photo 5
Property 5454 photo 6
Property 5454 photo 7
Property 5454 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1974
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 131 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 64689
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
305 000 € 6489 €/m²
  • Nesne kodu 64722
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 5727 €/m²
  • Nesne kodu 64830
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 6545 €/m²
  • Nesne kodu 64833
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
435 000 € 5723 €/m²
  • Nesne kodu 64893
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 64940
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
315 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 64942
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
340 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65001
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 3278 €/m²
  • Nesne kodu 65026
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 4438 €/m²
  • Nesne kodu 65047
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği