345 000 €
3136 €/m²
Property 62550 photo 1
Property 62550 photo 2
Property 62550 photo 3
Property 62550 photo 4
Property 62550 photo 5
Property 62550 photo 6
Property 62550 photo 7
Property 62550 photo 8
Property 62550 photo 9
Property 62550 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 12800 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
452 000 € 5445 €/m²
  • Nesne kodu 65224
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
495 000 € 5963 €/m²
  • Nesne kodu 65225
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 4010 €/m²
  • Nesne kodu 65230
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
510 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 65254
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4179 €/m²
  • Nesne kodu 65299
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4402 €/m²
  • Nesne kodu 65303
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği