320 000 €
3368 €/m²
Property 63153 photo 1
Property 63153 photo 2
Property 63153 photo 3
Property 63153 photo 4
Property 63153 photo 5
Property 63153 photo 6
Property 63153 photo 7
Property 63153 photo 8
Property 63153 photo 9
Property 63153 photo 10
Property 63153 photo 11
Property 63153 photo 12
Property 63153 photo 13
Property 63153 photo 14
Property 63153 photo 15
Property 63153 photo 16
Property 63153 photo 17
Property 63153 photo 18
Property 63153 photo 19
Property 63153 photo 20
Property 63153 photo 21
Property 63153 photo 22
Property 63153 photo 23
Property 63153 photo 24
Property 63153 photo 25

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1938
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 95 metrekare daire. Daire Yarı bodrum katında bulunur, Yarı bodrum katı bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------

Lofos Skouze’da Özel Avlulu Şık Yenilenmiş Zemin Kat Daire – Oturum veya Airbnb Yatırımı İçin İdeal

Atina’nın merkezinde, Lofos Skouze’nin sakin ve yerleşim ağırlıklı mahallesinde yer alan bu şık şekilde yenilenmiş zemin kat daire (Ağustos 2022’de yenilenmiştir), 95 m² iç alan ve 18 m² özel iç avlu sunmaktadır – güneşli Atina günlerinin keyfini özel bir ortamda çıkarmak için mükemmel bir alan.

Gayrimenkul, iki tamamen bağımsız ve mobilyalı daireden oluşmaktadır. Bu özelliğiyle Airbnb gibi kısa dönem kiralamalar için oldukça uygundur veya biri kiralanıp diğeri kişisel kullanım için değerlendirilebilir. Dilerseniz tek ve geniş bir daireye dönüştürme imkânı da mevcuttur.

Temel Özellikler:

  • Yüksek tavanlı ve bol doğal ışık alan odalar
  • Sineklikli alüminyum doğramalar
  • Her iki dairede de güvenlik kapısı
  • Üç adet modern klima
  • 18 m² özel iç avlu – dinlenme ve arkadaş buluşmaları için ideal
  • Dışarda küçük bir depo ve bodrumda ek depo odası
  • Tam mobilyalı ve donanımlı – taşınmaya hazır

Konum & Mesafeler:

  • Sepolia Metro İstasyonu’na (2. Hat – Kırmızı Hat) 600 m
  • Attiki Metro İstasyonu’na 750 m
  • Monastiraki’ye 3.5 km, Syntagma’ya 4 km
  • Sakin, yerleşim ağırlıklı bir bölge – yerel mağazalara ve şehir merkezine kolay erişim

Yükselen bir Atina semtinde, ister yatırım ister şehirde konforlu bir yaşam için kaçırılmayacak bir fırsat!

Konum

Benzer öğeler

Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62178
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2561 €/m²
  • Nesne kodu 62253
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 62386
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 4019 €/m²
  • Nesne kodu 62419
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 5181 €/m²
  • Nesne kodu 62422
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
335 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 62481
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 3136 €/m²
  • Nesne kodu 62550
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 62551
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Nesne kodu 62641
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 62782
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği