336 000 €
3200 €/m²
Property 5299 photo 1
Property 5299 photo 2
Property 5299 photo 3
Property 5299 photo 4
Property 5299 photo 5
Property 5299 photo 6
Property 5299 photo 7
Property 5299 photo 8
Property 5299 photo 9

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 20000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 105 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Daire Philothea bölgesinde yer almaktadır. Klima, alarm, uydu TV için kablolama vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63153
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
295 000 € 3390 €/m²
  • Nesne kodu 63307
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 63667
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 63668
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
305 000 € 4841 €/m²
  • Nesne kodu 63704
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
314 800 € 5939 €/m²
  • Nesne kodu 63766
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 7380 €/m²
  • Nesne kodu 63911
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 4153 €/m²
  • Nesne kodu 63932
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği