Satılık - Daire 126 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
550 000 €
4365 €/m²
Property 52069 photo 1
Property 52069 photo 2
Property 52069 photo 3
Property 52069 photo 4
Property 52069 photo 5
Property 52069 photo 6
Property 52069 photo 7
Property 52069 photo 8
Property 52069 photo 9
  • Nesne kodu 52069
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 126 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1976
  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 780 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 126 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
670 000 € 6320 €/m²
  • Nesne kodu 64887
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
497 000 € 4688 €/m²
  • Nesne kodu 58947
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 4365 €/m²
  • Nesne kodu 52069
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
465 000 € 4386 €/m²
  • Nesne kodu 55910
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
665 000 € 7388 €/m²
  • Nesne kodu 53094
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 6170 €/m²
  • Nesne kodu 36378
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
515 000 € 4904 €/m²
  • Nesne kodu 60361
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 65669
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği