Satılık - Daire 47 m² Merkez Yunanistan’da

Yunanistan Sterea Ellada Evia
47 000 €
1000 €/m²
Property 51357 photo 1
Property 51357 photo 2
Property 51357 photo 3
Property 51357 photo 4
Property 51357 photo 5
Property 51357 photo 6
Property 51357 photo 7
Property 51357 photo 8
  • Nesne kodu 51357
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 47 m²
  • Bölge Merkez Yunanistan
  • Location Evia (Euboea) (Sterea Ellada)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1964
  • Oda sayısı: 2
  • Denize mesafe: 10000 m

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 47 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 1392 €/m²
  • Nesne kodu 7899
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
65 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 10912
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 3
Satılık
70 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 24229
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
70 000 € 933 €/m²
  • Nesne kodu 44342
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
47 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 51357
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
47 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 51804
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
42 000 € 840 €/m²
  • Nesne kodu 51805
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
48 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 52218
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
47 000 € 959 €/m²
  • Nesne kodu 52473
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği