Satılık - Daire 28 m² Merkez Yunanistan’da

Yunanistan Teselya Larissa
39 000 €
1393 €/m²
Property 7899 photo 1
Property 7899 photo 2
Property 7899 photo 3
Property 7899 photo 4
Property 7899 photo 5
Property 7899 photo 6
Property 7899 photo 7
Property 7899 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 40000 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 28 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 1392 €/m²
  • Nesne kodu 7899
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
47 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 51357
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
47 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 51804
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
42 000 € 840 €/m²
  • Nesne kodu 51805
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
47 000 € 959 €/m²
  • Nesne kodu 52473
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği