Satılık - Daire 50 m² Merkez Yunanistan’da

Yunanistan Sterea Ellada Evia
42 000 €
840 €/m²
Property 51805 photo 1
Property 51805 photo 2
Property 51805 photo 3
  • Nesne kodu 51805
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 50 m²
  • Bölge Merkez Yunanistan
  • Location Evia (Euboea) (Sterea Ellada)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1967
  • Oda sayısı: 2
  • Denize mesafe: 10000 m

Açıklama

Merkez Yunanistan’da satılık 50 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
39 000 € 1392 €/m²
  • Nesne kodu 7899
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
47 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 51357
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
47 000 € 854 €/m²
  • Nesne kodu 51804
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
42 000 € 840 €/m²
  • Nesne kodu 51805
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
48 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 52218
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
47 000 € 959 €/m²
  • Nesne kodu 52473
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği