Satılık - Ticari mülk 129 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Selanik Merkez
1 550 000 €
12016 €/m²
Property 49963 photo 1
Property 49963 photo 2

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,80%
  • Yapım Yılı: 2005
  • Yenileme yılı: 2018
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 129 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 150 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 7564
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
2 000 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 52948
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
1 550 000 € 12015 €/m²
  • Nesne kodu 49963
  • Metrekare 129 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 600 000 € 1963 €/m²
  • Nesne kodu 59895
  • Metrekare 815 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 300 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 34902
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 33608
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği