Satılık - Arsa 15000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
800 000 €
53 €/m²
Property 53070 photo 1
Property 53070 photo 2
Property 53070 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Nesne kodu 7091
  • Metrekare 3950 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
750 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 4412
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 000 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 57460
  • Metrekare 9280 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
750 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 16498
  • Metrekare 5950 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
950 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 40830
  • Metrekare 9735 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 050 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 9828
  • Metrekare 21919 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
850 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 2935
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
850 000 € 856 €/m²
  • Nesne kodu 38000
  • Metrekare 992 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 66098
  • Metrekare 37485 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği