Satılan

Satılık - Daire 102 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
340 000 €
3333 €/m²
Property 49106 photo 1
Property 49106 photo 2
Property 49106 photo 3
Property 49106 photo 4
Property 49106 photo 5
Property 49106 photo 6
Property 49106 photo 7
Property 49106 photo 8
Property 49106 photo 9
Property 49106 photo 10
Property 49106 photo 11
Property 49106 photo 12
Property 49106 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Yerden ısıtma
  • Lüks Ev

Açıklama

Atina’da satılık 102 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 49860
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 4625 €/m²
  • Nesne kodu 49912
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 3813 €/m²
  • Nesne kodu 49951
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 50913
  • Metrekare 118 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 51027
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
365 000 € 3119 €/m²
  • Nesne kodu 51219
  • Metrekare 117 m²
  • Rooms 5
Satılık
420 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 51288
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4597 €/m²
  • Nesne kodu 51317
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 5746 €/m²
  • Nesne kodu 51489
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
295 000 € 1787 €/m²
  • Nesne kodu 51778
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği