Satılan
330 000 €
4125 €/m²
Property 47780 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2022
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 5092 €/m²
  • Nesne kodu 51849
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 3089 €/m²
  • Nesne kodu 52946
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 2806 €/m²
  • Nesne kodu 54733
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 56762
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2783 €/m²
  • Nesne kodu 57681
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3375 €/m²
  • Nesne kodu 59923
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2967 €/m²
  • Nesne kodu 59955
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 5294 €/m²
  • Nesne kodu 62783
  • Metrekare 51 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
270 000 € 4909 €/m²
  • Nesne kodu 62785
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2872 €/m²
  • Nesne kodu 63021
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği