Satılık - Müstakil ev 240 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos Kuşa Limni
İstek üzeri
Property 47206 photo 1
Property 47206 photo 2
Property 47206 photo 3
Property 47206 photo 4
Property 47206 photo 5
Property 47206 photo 6
Property 47206 photo 7
Property 47206 photo 8
Property 47206 photo 9
Property 47206 photo 10
Property 47206 photo 11
Property 47206 photo 12
Property 47206 photo 13
Property 47206 photo 14
Property 47206 photo 15
Property 47206 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Girit’te satılık 240 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat 3 yatak odası, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 1350 €/m²
  • Nesne kodu 26503
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 64988
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 317 m
Satılık
19 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 57085
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37510
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
48 000 € 564 €/m²
  • Nesne kodu 66035
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği