70 000 €
280 €/m²
Property 41897 photo 1
Property 41897 photo 2
Property 41897 photo 3
Property 41897 photo 4
Property 41897 photo 5
Property 41897 photo 6
Property 41897 photo 7
Property 41897 photo 8
Property 41897 photo 9
Property 41897 photo 10

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 1820
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Eski inşaat
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 86 km

Açıklama

Girit’te satılık 250 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 4 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 341 €/m²
  • Nesne kodu 64088
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 54635
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
64 000 € 771 €/m²
  • Nesne kodu 57036
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 9900 m
Satılık
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Nesne kodu 31330
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 12300 m
Satılık
86 000 € 934 €/m²
  • Nesne kodu 57035
  • Metrekare 92 m²
  • Denize uzaklık 9900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 16747
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği