Satılık - Arsa 1400 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
350 000 €
250 €/m²
Property 4474 photo 1
Property 4474 photo 2
Property 4474 photo 3
Property 4474 photo 4
Property 4474 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1400 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 173 €/m²
  • Nesne kodu 4387
  • Metrekare 1898 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
350 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 4474
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 5060
  • Metrekare 1270 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
350 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 5532
  • Metrekare 12250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 7483
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
350 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 9132
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
330 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 10079
  • Metrekare 4869 m²
  • Denize uzaklık 240 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 10834
  • Metrekare 4650 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 173 €/m²
  • Nesne kodu 16057
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 16455
  • Metrekare 4650 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği