Satılık - Arsa 1374 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Kallithea
500 000 €
363 €/m²
Property 64827 photo 1
Property 64827 photo 2
Property 64827 photo 3
Property 64827 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 1374 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki).

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 6955
  • Metrekare 18237 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 8238
  • Metrekare 12200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
600 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 10114
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 15820
  • Metrekare 10181 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22028
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
590 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 23691
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 640 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 24937
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 25612
  • Metrekare 6616 m²
  • Denize uzaklık 83 m
Satılık
520 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 31677
  • Metrekare 12300 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 31886
  • Metrekare 14625 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği