Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2822 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Paliouri Dili
600 000 €
212 €/m²
Nesne kodu
61529
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2822 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Paliouri Dili (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2300 m
Havaalanına uzaklık:
104 km
Açıklama
Satılık Arsa 2822 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 1100 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
500 000 €
184 €/m²
Arsa 2704 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
49057
Metrekare
2704 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
800 000 €
34 €/m²
Arsa 23000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
22423
Metrekare
23000 m²
Denize uzaklık
2281 m
Satılık
600 000 €
41 €/m²
Arsa 14625 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
31886
Metrekare
14625 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
800 000 €
203 €/m²
Arsa 3928 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
44594
Metrekare
3928 m²
Denize uzaklık
1400 m
Satılık
600 000 €
50 €/m²
Arsa 12000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
35684
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
500 000 €
433 €/m²
Arsa 1154 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
52646
Metrekare
1154 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
850 000 €
21 €/m²
Arsa 39000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
51408
Metrekare
39000 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
800 000 €
500 000 €
37 €/m²
Arsa 13500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2381
Metrekare
13500 m²
Denize uzaklık
550 m
Satılık
850 000 €
101 €/m²
Arsa 8404 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
13568
Metrekare
8404 m²
Denize uzaklık
120 m
Satılık
500 000 €
41 €/m²
Arsa 12000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
24937
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat