638 000 €
312 €/m²
Property 4351 photo 1
Property 4351 photo 2
Property 4351 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 2040 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 1347
  • Metrekare 17643 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
700 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 2746
  • Metrekare 16728 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 5977
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 15174
  • Metrekare 6974 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
800 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 30978
  • Metrekare 13252 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
950 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35370
  • Metrekare 13244 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
750 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 39600
  • Metrekare 9100 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
700 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 40127
  • Metrekare 8687 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
900 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 40796
  • Metrekare 12458 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
680 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 45151
  • Metrekare 4188 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği