Satılan

Satılık - Daire 121 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Nea Smyrni
310 000 €
2562 €/m²
Property 4259 photo 1
Property 4259 photo 2
Property 4259 photo 3
Property 4259 photo 4
Property 4259 photo 5
Property 4259 photo 6
Property 4259 photo 7
Property 4259 photo 8
Property 4259 photo 9
Property 4259 photo 10
Property 4259 photo 11
Property 4259 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 121 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 3918 €/m²
  • Nesne kodu 63032
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 63053
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 3368 €/m²
  • Nesne kodu 63153
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
295 000 € 3390 €/m²
  • Nesne kodu 63307
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 4833 €/m²
  • Nesne kodu 63487
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 63507
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63508
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 63667
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 63668
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği