135 000 €
96 €/m²
Property 28732 photo 1
Property 28732 photo 2
Property 28732 photo 3
Property 28732 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 33 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1400 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65426
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 38953
  • Metrekare 8104 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 46763
  • Metrekare 4216 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 63961
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 42239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 33579
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
170 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 45987
  • Metrekare 3136 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
140 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36520
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği