Satılık - Müstakil ev 300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
640 000 €
2133 €/m²
Property 41798 photo 1
Property 41798 photo 2
Property 41798 photo 3
Property 41798 photo 4
Property 41798 photo 5
Property 41798 photo 6
Property 41798 photo 7
Property 41798 photo 8
Property 41798 photo 9
Property 41798 photo 10
Property 41798 photo 11
Property 41798 photo 12
Property 41798 photo 13
Property 41798 photo 14
Property 41798 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Korfu’da satılık 300 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 49578
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
900 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 19943
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
520 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 49438
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
650 000 € 2600 €/m²
  • Nesne kodu 33117
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65553
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği