Satılık - Arsa 9735 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
950 000 €
97 €/m²
Property 40830 photo 1
Property 40830 photo 2
Property 40830 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 9735 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1947 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 40799
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
850 000 € 856 €/m²
  • Nesne kodu 38000
  • Metrekare 992 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
950 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 40830
  • Metrekare 9735 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Nesne kodu 7091
  • Metrekare 3950 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 66098
  • Metrekare 37485 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 050 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 9828
  • Metrekare 21919 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 53070
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 400 000 € 1521 €/m²
  • Nesne kodu 54736
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
850 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 2935
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 000 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 57460
  • Metrekare 9280 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği