1 067 000 €
2668 €/m²
Property 40518 photo 1
Property 40518 photo 2
Property 40518 photo 3
Property 40518 photo 4
Property 40518 photo 5
Property 40518 photo 6
Property 40518 photo 7
Property 40518 photo 8
Property 40518 photo 9
Property 40518 photo 10
Property 40518 photo 11
Property 40518 photo 12
Property 40518 photo 13
Property 40518 photo 14
Property 40518 photo 15

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 400 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 6923 €/m²
  • Nesne kodu 37962
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 38467
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Nesne kodu 40537
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Nesne kodu 41224
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 62213
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği