Satılık - Yatırım, iş 250 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi
265 000 €
1060 €/m²
Property 40430 photo 1
Property 40430 photo 2
Property 40430 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Denize mesafe: 265 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık iş amaçlı 250 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 11538
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
280 000 € 777 €/m²
  • Nesne kodu 34823
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
220 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 35846
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
363 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 36957
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
320 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 37415
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
220 000 € 1047 €/m²
  • Nesne kodu 37969
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1060 €/m²
  • Nesne kodu 40430
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 265 m
Satılık
250 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 40487
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 445 m
Satılık
300 000 € 937 €/m²
  • Nesne kodu 41730
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
370 000 € 1355 €/m²
  • Nesne kodu 42780
  • Metrekare 273 m²
  • Denize uzaklık 5700 m

Bülten aboneliği