363 000 €
2017 €/m²
Property 36957 photo 1
Property 36957 photo 2
Property 36957 photo 3
Property 36957 photo 4
Property 36957 photo 5
Property 36957 photo 6
Property 36957 photo 7
Property 36957 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Girit’te satılık iş amaçlı 180 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
534 000 € 1977 €/m²
  • Nesne kodu 34923
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 8
Satılık
450 000 € 809 €/m²
  • Nesne kodu 35842
  • Metrekare 556 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
363 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 36957
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
430 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 37409
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
320 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 37415
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Nesne kodu 38411
  • Metrekare 403 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
460 000 € 794 €/m²
  • Nesne kodu 38586
  • Metrekare 579 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
400 000 € 1568 €/m²
  • Nesne kodu 39130
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
430 000 € 1303 €/m²
  • Nesne kodu 40095
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
421 000 € 1082 €/m²
  • Nesne kodu 40277
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 2700 m

Bülten aboneliği