Satılık - Otel 500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
750 000 €
1500 €/m²
Property 3923 photo 1
Property 3923 photo 2
Property 3923 photo 3
Property 3923 photo 4
Property 3923 photo 5
Property 3923 photo 6
Property 3923 photo 7
Property 3923 photo 8
Property 3923 photo 9
Property 3923 photo 10
Property 3923 photo 11
Property 3923 photo 12
Property 3923 photo 13
Property 3923 photo 14
Property 3923 photo 15
Property 3923 photo 16
Property 3923 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Korfu’da satılık 500 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, klima, bahçe, bulunmaktadır.

Satılık, Korfu adasının kuzeyinde, Sidari bölgesinde 500 metrekarelik rahat bir otel.

Otel üç binadan oluşmaktadır:

* 200 m²'lik ilk iki katlı binada her katta 4 adet olmak üzere 8 adet stüdyo bulunmaktadır. Her stüdyoda bir yatak odası, oturma alanı olan küçük bir mutfak, banyo ve balkon veya veranda vardır.

* 120 metrekarelik ikinci binada 2 iki katlı daire bulunmaktadır, her birinde mutfaklı bir oturma odası, birinci katta bir yatak odası ve bir banyo ve ikinci katta bir yatak odası daha bulunmaktadır. Her biri 4 perron barındırabilir.

* 180 m²'lik üçüncü bina, zemin katta 2 adet iki odalı daire ve birinci katta 1 yatak odalı 4 stüdyodan oluşmaktadır.

Kompleks, bir yüzme havuzu, bir resepsiyon binası daha + hafif kahvaltılar ve atıştırmalıklar için bir mini bar alanı ile 3.500 metrekarelik bir arsa üzerinde yer almaktadır.

Toplamda farklı büyüklüklerde 18 daire bulunmaktadır. Özel otopark da mevcuttur.

En yakın plajlar arabayla 5 dakikalık mesafedeki Loggas ve Sidari'dir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 5978
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
800 000 € 1212 €/m²
  • Nesne kodu 18880
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 22693
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Yatırım Satılık
650 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 22924
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 1940 €/m²
  • Nesne kodu 23749
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 25747
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
875 000 € 2123 €/m²
  • Nesne kodu 25751
  • Metrekare 412 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 26132
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
700 000 € 1818 €/m²
  • Nesne kodu 38615
  • Metrekare 385 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
700 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 51183
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 125 m

Bülten aboneliği