740 000 €
1542 €/m²
Property 66009 photo 1
Property 66009 photo 2
Property 66009 photo 3
Property 66009 photo 4
Property 66009 photo 5
Property 66009 photo 6
Property 66009 photo 7
Property 66009 photo 8
Property 66009 photo 9
Property 66009 photo 10
Property 66009 photo 11
Property 66009 photo 12
Property 66009 photo 13
Property 66009 photo 14
Property 66009 photo 15
Property 66009 photo 16
Property 66009 photo 17
Property 66009 photo 18
Property 66009 photo 19
Property 66009 photo 20
Property 66009 photo 21
Property 66009 photo 22
Property 66009 photo 23
Property 66009 photo 24
Property 66009 photo 25
Property 66009 photo 26
Property 66009 photo 27
Property 66009 photo 28
Property 66009 photo 29
Property 66009 photo 30
Property 66009 photo 31
Property 66009 photo 32
Property 66009 photo 33
Property 66009 photo 34
Property 66009 photo 35
Property 66009 photo 36
Property 66009 photo 37
Property 66009 photo 38
Property 66009 photo 39
Property 66009 photo 40
Property 66009 photo 41
Property 66009 photo 42
Property 66009 photo 43
Property 66009 photo 44
Property 66009 photo 45
Property 66009 photo 46
Property 66009 photo 47
Property 66009 photo 48

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 15
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 13
  • Bedrooms: 15
  • WCs: 13
  • Denize mesafe: 30 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 480 metrekare otel. Otelin 2 oluşmaktadır, zemin kat 5 yatak odası, 5 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 10 yatak odası, 8 duşlu tuvalet mevcuttur. Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 3844
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
750 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 3923
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 5978
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
800 000 € 1212 €/m²
  • Nesne kodu 18880
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 22693
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Yatırım Satılık
650 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 22924
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 1940 €/m²
  • Nesne kodu 23749
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 25747
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
875 000 € 2123 €/m²
  • Nesne kodu 25751
  • Metrekare 412 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 26132
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği