Satılık - Otel 950 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
900 000 € 650 000 €
684 €/m²
Property 3035 photo 1
Property 3035 photo 2
Property 3035 photo 3
Property 3035 photo 4
Property 3035 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 7 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı

Açıklama

Korfu’da satılık 950 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Satılık, 9000 metrekare arsa ile 950 metrekare bir otel.

Kontokali bölgesinde, Korfu adasında pitoresk bir köyde yer almaktadır.

Gouvia'da tesise yürüme mesafesinde merkezi bir yat limanı bulunmaktadır, deniz merkezi yolun karşısına 400 m uzaklıktadır.

Korfu kasabası 7 km uzaklıkta, arabayla sadece 15 dakika, havaalanı 8 km, arabayla 20 dakika uzaklıktadır.

Otel, büyük talep gören adadaki ilklerden biriydi. Tam tadilata ihtiyacı var. Şirketimiz bu mülkün onarımını üstlenebilir. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 3923
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
750 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 5978
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
800 000 € 1212 €/m²
  • Nesne kodu 18880
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 22693
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 25747
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 17
Satılık
875 000 € 2123 €/m²
  • Nesne kodu 25751
  • Metrekare 412 m²
  • Rooms 11
Satılık
750 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 26132
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 17
Satılık
1 300 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 36167
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 150 000 € 950 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 57256
  • Metrekare 1226 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
780 000 € 645 000 € 1290 €/m²
  • Nesne kodu 62140
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği